Erotik Ürünler Sex Shop
Cinsel Ürün Sipariş ve Bilgi İçin İletişime Geçin:
🕻 Telefon Canlı Destek: 0552 853 68 90
✆ Whatsapp Canlı Destek: 0554 199 65 29
🕊 Twitter Canlı Destek : @harikamoda
www.ErotikUrunler.com 2004 Yılından Beri Cinsel Sağlık Ürünleri ve Seks Fantezileri Aletleri Satan Erotik Shop Mağazasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Acele Erotik Shop - Erotik Eşya Mağazası

Bu özet kullanılabilir değil. Yayını görüntülemek için lütfen burayı tıklayın.

16 Şubat 2016 Salı

Termal (Termojenik) Çorap

Termal (Termojenik) Çorap
1 Yumuşak, rahat, elastik yaka
2 Parmak, bacak ve baldır kısmı hava geçirgen dolgu takviyesi
3 Ayak ve bilek kısmı mükemmel sık dolgulu 
4 Basıncı ve kabarcıkları önleyici
5 İklim dengeleyici iç astar
6 Darbe emici anatomik havlu kumaş
    P olyester esaslı termal özellikli elyaftır. Thermolite® ın sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak olmasını hem de daha hafif olmasını sağlamaktadır. Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak konforun devamlılığını sağ   lamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur. Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Thermolite® , nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.

Sıcak, nefes alabilen, nem uzaklaştırıcı ve antistatik Merinos, teri emip havaya buhar olarak vererek diğer ipliklerin başa çıkamayacağı ölçüde nemle başa çıkabilme kapastesine sahiptir. Doğal olarak koku geçirmezdir ve yumuşaktır. Soğukta sizi ekstra sıcak tutarak; sıcakta ise vücut sınızı ve nemi dışarıya vererek vücut ısınızı ayarlar. Merinos yününün doğal elastikliği ve direnci sayesinde kolaylıkla eski şekline dönebilmektedir.
Elde veya Narin yıkama ile 40 derecede yıkanır. Ütülenmez, kurutma makinası kullanılmaz. Elastik zarın kimyasına zarar verdiği için   yumuşatıcı kullanılmaz.


Beden
Avrupa
ABD
CM
Small
36 - 39
4 – 6,5
22 - 25
Medium
40 - 43
7 – 9,5
25 - 27
Large
44 - 47
10 – 12,5
27 - 29

 
Ağırlık ve baskı bölgeleri son derece yumuşak dolguludur

Kasları, eklemleri ve bağları stabilize eder. Destek gücü 6-8 mmHg. Optimum hareket özgürlüğü sağlar ve tam oturur. Parmak ucu kısmı ekstra düzdür. Ağırlık ve baskı bölgeleri son derece yumuşak dolguludur.

Son derece rahat
Çorapların tipik baskı bölgeleri sağlamlaştırılmıştır ve sayede sürtünmeler ve sıkmalar önlenmiş olur. Konç ve taban kısmı rahat ve yumuşak havlu yapıdadır. Nem ve ısı dengeleyici özellikler sayesinde ayağınız son derece rahat hisseder.
Ekstra düz parmak ucu dikişi
Yenilikçi bir üretim tekniği kaliteli çoraplara sıkmayan ve sürtünmeyen son derece düz bir parmak ucu dikişi sağlar.
Renk:
Koyu gri- açık gri
Malzeme:
%37 pamuklu, %31 polipropilen, %29 poliamit, %3 elastan (LYCRA®)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar